Prawie wszyscy Ludzie w Duchu dyktują o rewelacjach, o jakich dowiedzieli się po śmierci fizycznej;

Że Jezus był Bogiem a nie synem Bożym. Że reinkarnacja istnieje. Że każdy z nas ma takie życie na jakie zasłużył. Że kalectwo i cierpienie a także szczęście nie jest dziełem przypadku a konsekwencją czynów.
Nie chcesz, nie  czytaj, nie dowiesz się co tracisz. A może jednak warto.

 

Przeczytaj co tak bardzo pragną Ludzie w Duchu przekazać nam, żyjącym na tym ziemskim padole. Przeczytaj o czym dowiedzieli się po swojej śmierci fizycznej. Oto w skrócie główne elementy wiedzy zawartej w dyktowaniach.

JEZUS BÓG

  1. Jezus nie był synem Bożym a Bogiem, którego/której wolą było urodzić się jako Jezus i zostać ukrzyżowanym.
  2. Jezus Bóg to nasi Rodzice Duchowi, na podobnej zasadzie co nasi rodzice fizyczni. Jezus Bóg to nasza Matka Duchowa i nasz Ojciec Duchowy w jednej postaci Rodziców Duchowych.
  3. Jezus urodził się z normalnego związku Św. Marii i Św. Józefa, tak jak rodzi się każdy z nas z fizycznego związku naszej matki i ojca.
  4. Jedną z najbardziej poruszających rewelacji zawartych w dyktowaniach jest to, że Jezus cierpiał na Krzyżu, tak jak każdy z nas by cierpiał skazany na tego rodzaju śmierć. To życzeniem Boga Jezusa było zostać ukrzyżowanym. Więcej informacji i wzruszające dyktowania Apostołów Jezusa znajdziecie w drugie książce z serii dyktowań: „Życie Jezusa” (click książki)
  5. Jezus Bóg jest uosobieniem miłości, dobroci i boskiej sprawiedliwości dla wszystkich swoich dzieci..

 

 CZŁOWIEK

  1. Wszyscy podlegamy prawu reinkarnacji. Rodzimy się ponownie i ponownie a życie mamy takie na jakie zasłużyliśmy, jakie sobie wypracowaliśmy w poprzednich i obecnym życiu, zgodnie ze słowami Jezusa Boga:

CO POSIEJESZ TO ZBIERZESZ
To nie Bóg Jezus skazuje nas na kalectwa, cierpienia , ból i płacz. To w większości konsekwencje naszych poprzednich żyć. Jeżeli się kogoś zabiło, skrzywdziło - to najpewniej sami zostaniemy zabici lub zginiemy w wypadku. Jeżeli się kogoś krzywdziło, wykorzystywało dla swoich egoistycznych celów czy z chęci zysku, sami doznamy podobnych cierpień. Żadne kalectwo czy niepełnosprawność nie jest bez przyczyny. Możemy uciec od więzienia, żyć poza strukturami państwa opływając w przepychu i bogactwie, jednak nieubłagana konsekwencja czynów, prędzej czy później dopadnie każdego.
Dlaczego nie pamiętamy swoich poprzednich żyć? Trudno by nam było zaakceptować czyjąś bezinteresowną miłość czy poświęcenie, wiedząc, że jest to osoba, która nas krzywdziła w poprzednim lub poprzednich życiach.

  • Duch wstępuje w ciało w momencie pierwszego oddechu, tak jak z ostatnim oddechem opuszcza ciało fizyczne i staje się Człowiekiem w Duchu. Duch co najwyżej przydziela się do kobiety w ciąży, do swojej przyszłej matki.  A aborcja jest niczym innym ,jak pozbyciem sie niepożądanego gościa.
  • Duch jest bezpłciowy a każdy z nas rodził się i żył zapewne wiele razy, zarówno jako kobieta jak i mężczyzna. Mamy taka matkę na jaką sobie zasłużyliśmy, jaką matką byliśmy kiedyś. To samo tyczy się oczywiście ( a może nawet bardziej - ojca.
  • Jeżeli chodzi o inne aspekty życia dotyczące każdego z nas, zapraszamy do lektury dyktowań i lektury książek z dyktowaniami. To w konsekwencji wy sami ocenicie jak to jest z tą prawdą Bożą.


 

 
Copyright 1985-2011 by New Reality Books. All Rights Reserved