Poczytaj Dyktowania

Poczytaj o czym ludzie w Duchu dyktowali pani Halince. Poczytaj o tym co uznali za ważne dla tych, których pozostawali na tym ziemskim padole. Może znani i mniej znani, którzy odezwali się do pani Halinki, pomogą zrozumieć lepiej prawo przyczyny i skutku. Poczytaj już teraz, przed wydaniem I-szej książki.

1. Pierwsze dyktowanie L. van Beethoven. Zobacz jak w 1986 podyktował Beethoven. To był pierwszy Duch i pierwsze dyktowanie z serii 500 Duchów. Wkrótce udostępnimy dyktowanie drukiem. Dowiesz dlaczego Beethoven będąc tak wielkim geniuszem ogłuchł w młodym wieku i nie mógł nigdy usłyszeć wielu ze swoich kompozycji. Dowiesz się też co ważnego ma do przekazania żyjącym i jakie są jego plany na przyszłość.

2. Od wynalazcy penicyliny Alexandra Fleminga dowiesz się, dlaczego jeszcze przez jakiś czas nie poznamy prostego leku przeciw rakowi. Pełne dyktowanie już wkrótce w książce.

3. Już teraz od Klary Poltz Hitler, matki Hitlera dowiesz się rewelacji na temat jej niechlubnego syna, który długo jeszcze nie będzie mógł podyktować (tylko dobre duchy dostępują łaski podyktowania). Hitler i Ewa Braun od dawna mieli przygotowaną drogę ucieczki z bunkra. Hitler nie był człowiekiem, który tak łatwo zrezygnowałby z życia. Miał przecież mnóstwo pieniędzy. Dowiesz się, kto wymyślił bajeczkę o samobójstwie i dlaczego? Dowiesz się jak to się stało i gdzie są pochowani. Już wkrótce z pierwszej książki z dyktowaniami Ludzi w Duchu.

4. Pierwsze dyktowanie Louis Braille
I-sze i II-gie dyktowanie Braille znajdzie się w pierwszej książce. Przeczytaj już teraz co tak bardzo chce żyjącym przekazać wynalazca alfabetu dla niewidomych. W II-gim dyktowaniu przeczytasz o przyszłości, o tym będzie się działo.

5. Już teraz czytajcie co duch Władysława Sikorskiego ma do powiedzenia o swojej śmierci. Wypadek? Przeczytaj też o przyszłości jaka czeka naszych wschodnich sąsiadów. 
Copyright 1985-2011 by New Reality Books. All Rights Reserved